1871ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΥΠΕΛΛΟ 2022-23 Α1, Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΕΡΑΣ. ΠΑΕ

Α ΦΑΣΗ (ΑΓΩΝΕΣ 10-11/9/2022)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΠΑΥΛΟ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ- ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ


Β, Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -Α ΦΑΣΗ (ΑΓΩΝΕΣ 17-18/9/2022)

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

10ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΕΝ.ΑΝΘ.ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

12ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

13ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΜΠΑΛΑ ΜΑΓΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926



Β ΦΑΣΗ (ΑΓΩΝΕΣ 17-18/9/2022)
1 – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΡΑΣ. ΠΑΕ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΠΑΥΛΟ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ


5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ- ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ


7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ



8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ



Β ΦΑΣΗ (ΑΓΩΝΕΣ 24-25/9/2022)
Β’ – Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

10ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΕΝ.ΑΝΘ.ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ



12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

13ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΣΤΕΡΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ / ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΕ ΧΑΡΙΛΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΜΠΑΛΑ ΜΑΓΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ /

ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ:ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ