5442ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Ματαίωση αγώνα

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ματαιώνεται ο αγώνας του 5ου ομίλου της Α’ κατηγορίας Αρης Θεσσαλονίκης – Αετός Βασιλικών που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Βασιλικών, λόγω απόσυρσης της γηπεδούχου ομάδας.

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι αναβλήθηκαν και ματαιώθηκαν οι παρακάτω αγώνες:

Α. Αναβάλλεται ο αγώνας του 5ου ομίλου της Β’ κατηγορίας Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί το Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ), προκειμένου η φιλοξενούμενη γηπεδούχος ομάδα να ολοκληρώσει την εγγραφή της στο ηλεκτρονικό μητρώο της ΓΓΑ.

Β. Αναβάλλεται ο αγώνας του 3ου ομίλου της Β’ κατηγορίας Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΟ Θράκης που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Φιλαδέλφειας, προκειμένου η φιλοξενούμενη ομάδα να ολοκληρώσει την εγγραφή της στο ηλεκτρονικό μητρώο της ΓΓΑ.

Γ. Ματαιώνεται ο αγώνας του 2ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας Ηφαιστος Θέρμης – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, Νέοι Δήμου Παύλου Μελά με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).

Δ. Ματαιώνεται ο αγώνας του 3ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας Μαραθών Υποδομή 1926 – Αστέρια που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Αγίου Γεωργίου και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, Αστέρια με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).

Ε. Ματαιώνεται ο αγώνας του 4ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας Δάφνη Ευαγγελισμού - Ακαδημία Ποδ. Μητσόπουλος που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.15 στο γήπεδο Ευαγγελισμού και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, Δάφνη Ευαγγελισμού με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.11.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ιωνικός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Δόξα Πενταλόφου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΠΟ Ξηροκρήνης - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Ιωάννης Παπάφης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαγνησιακός - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Δημητρούλης Σωτήριος



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αλγιουνίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Διάπλαση

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Απόλλων Καλαμαριάς - Προοδευτική

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Εσπερος Τερψιθέας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Στοϊλούδης, Δεληγιώργη, Ιμβρόσης, Χορόζογλου.









































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.11.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Καμπανιακός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΚ - ΑΕ Λάρισας

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσημβρίας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

------------------------------------------

Παύλος Μελάς - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Νίκη Ευκαρπίας - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ιμβρόσης Ευάγγελος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός: Τράϊκος Αρης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Εθνικός Μαλγάρων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Ομόνοια Σίνδου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Εθνικός Μετεώρων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:ΜΙΚΡΑΣ



Ιάσων Αυγής - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Οικονομιδης Ανδρέας



Πανόραμα - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: Τζέκος Ιωάννης





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αρης Θεσσαλονίκης - Αετός Βασιλικών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ



Αναγέννηση Ρυσίου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός: Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης



Φίλιππος Ελεούσας - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωνσταντινος



Ατλας Μενεμένης - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κυρκου Αννα



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Δόξα Γερακαρούς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Κεραυνός Κολχικού - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Θράκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αριστοτέλης - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος



Αστέρας Ραιδεστού - ΑΣ ΠΕΡΑ

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



Αίολος Ευόσμου 2014 - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Ηφαιστος - Νέοι Δήμου Παύλου Μελά ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 0-3 α.α.



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 0-3 α.α.



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Μπαμ

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Δάφνη Ευαγγελισμού - Ακαδ. Ποδ. Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 3-0 α.α.







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.30: Ιντζεκώστας, Χατζηπαυλίδης, Χαραλαμπίδης.

14.00 – 15.30: Γεωργίου, Χριστοδουλάκης, Βογιατζής.