4798ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΚ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Μ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΠΑΟ Διοικητηρίου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

ΑΣΤΕΡΙΑ - Αγιος Νικόλαος ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
Δόξα Τριλόφου - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακρίτες Συκεών - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιωνικός ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.

ΑΣ Νεάπολης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Εθνικός Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ Α.



Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)


Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Ατρόμητος Τριαδίου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΠΕΡΓΕΛΗΣ Π.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Αναγέννηση Ρυσίου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.00

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΡΕΠΟ: Αστέρας Ραιδεστού

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - ΑΕ Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Εθνικός Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΠΕΡΓΕΛΗΣ Π.

Μαραθώνας - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: Ο9.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) - ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

Μακεδόνες - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ακρίτες Συκεών - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2)

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΣ Ουράνιοι ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Καμπανιακός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ελευθεριακός - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2)
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
Αθλητική Εκπαίδευση - Αστέρας Αμπελοκήπων ---- ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΣΗΣ Ε.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

Διάπλαση - Ελλήσποντος Μαδύτου ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ.Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΟΚ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Φίλιππος Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Ακαδημίες Μίκρας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.30

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

Αγιος Νικόλαος - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Μαραθώνας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α.



Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (ΠΑΛΑΙΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΛΓΙΟΥΝΙΔΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00

Πρωταθλητές Πεύκων - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ Α.
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Νέων Σίνδου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.

ΡΕΠΟ: Καμπανιακός

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 12.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΕ Ευόσμου ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Διάπλαση - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημοτικό Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 10.00

Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ---- 0 – 3 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ Καρδίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.30

ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.
ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
Μακεδόνες - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.00

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Έσπερος Τερψιθέας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Νίκη Ευκαρπίας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Διάπλαση - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Νεάπολης - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Εθνικός Ευόσμου - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Ακρίτες Συκεών - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Θράκης - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ Α.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΒΑΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Συκεών (ΠΑΛΑΙΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΛΓΙΟΥΝΙΔΗΣ Ι.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.30

Πανόραμα - ΠΑΣ Αρσακλή
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00

Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Μακεδονικός - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ'
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.00

Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
Μπέμπηδες Ιωνίας - Αγροτικός Αστέρας -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Διάπλαση - ΓΣ Ηλιούπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.

Εθνικός Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.