4168ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ο αγώνας του 2ου ομίλου της Α’ κατηγορίας Ηρακλής Θερμαϊκού – Εθνικός Μετεώρων θα διεξαχθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο Δημ. Γήπεδο Αμπελοκήπων (πλαστικό).


Αναβολές και ματαιώσεις αγώνων

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι αναβλήθηκαν και ματαιώθηκαν οι παρακάτω αγώνες:

A. Αναβάλλεται ο αγώνας του 3ου ομίλου της Β’ κατηγορίας ΑΟ Θράκης – Ποντιακός Πολυδενδρίου που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί το Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο Δημ. γήπεδο Αμπελοκήπων (πλαστικό), προκειμένου η γηπεδούχος ομάδα να ολοκληρώσει την εγγραφή της στο ηλεκτρονικό μητρώο της ΓΓΑ.

Β. Αναβάλλεται ο αγώνας του 5ου ομίλου της Β’ κατηγορίας Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης – ΑΕ Κρήνης που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Καρδίας, προκειμένου η γηπεδούχος ομάδα να ολοκληρώσει την εγγραφή της στο ηλεκτρονικό μητρώο της ΓΓΑ.

Γ. Ματαιώνεται ο αγώνας του 2ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας Αστραπή Νεάπολης - Ηφαιστος Θέρμης που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί το Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Συκεών (παλαιό) και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, Αστραπή Νεάπολης με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).

Δ. Ματαιώνεται ο αγώνας του 3ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας ΜΠΑΜ - Μαραθών Υποδομή 1926 που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ) και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, ΜΠΑΜ με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).

Ε. Ματαιώνεται ο αγώνας του 4ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας ΑΠΣ Ασκού - Ακαδημία Ποδ. Μητσόπουλος που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 11.15 στο γήπεδο Ασκού και κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, ΑΠΣ Ασκού με σκορ 3-0 και βαθμούς τρεις (3).




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Καμπανιακός – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας - ώρα: 15.00 – Γιατρός:Mαυρόπετρος Γιώργος



Θερμαϊκός Θέρμης – Βύρων Καβάλας

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημήτρης



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο: Νέας Μηχανιώνας - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Μπαλίκος Νίκος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κυρκου Αννα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Ρετζικίου - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



ΑΕ Φιλύρου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Μεσημερίου - Αρης Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Αξιός Ανατολικού - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Ποντιακός Πολυδενδρίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Μονοπηγάδου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονία Ευκαρπίας - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Αστραπή Νεάπολης - Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Σαριδάκης, Λιάπης, Ποιμενίδης, Χριστοδουλάκης.











ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΕ Λάρισας

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Χορόζογλου Γιώργος



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα 2016

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημήτρης



ΑΟ Λέοντες – ΝΠΣ Βόλος

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 14.00 – Γιατρός: Σαριδάκης Γιώργος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αναγέννηση Επανομής - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Ηρακλής Θερμαϊκού - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΓΣ Ηλιούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Εθνικός Λαγυνών - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Δόξα Αγ.Παύλου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:



Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Αστραπή Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Οδυσσέας Κορδελιού - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Ενωση Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Διάπλαση - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Φοίνικας Σχολαρίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τράϊκος Αρης



ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Απόλλων Καλαμαριάς - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Κρήνης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Οικονομιδης Ανδρέας



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



Αίολος Ευόσμου 2014 - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: Παφίλης Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΑΣΤΕΡΙΑ - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Μπαμ - Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



ΑΠΣ Ασκού - Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ









ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.30: Tσικρικώνης, Αηδονίδου.

14.00 – 15.30: Σουρβίνος, Μαργαρίτου, Παναγιωτίδης.