ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)- ώρα: 13.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ– ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ- ώρα: 13.00
Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ -ώρα: 09.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ -ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Κ13-3Δ- ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ώρα: 12.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)- ώρα: 10.15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 13.00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)-ώρα: 13.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ– ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (1) - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Κ13-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (2) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 12.00
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ώρα: 14.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΜΕΝΕΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ - ώρα: 09.00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) -ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 13.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ -ώρα: 12.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO– ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ- ώρα: 11.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ- ώρα: 09.00
Κ12-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)- ώρα: 13.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)- ώρα: 11.00
ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ώρα: 15.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 12.00
Κ12-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 13.15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 09.15
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 09.15 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
Κ12-4Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ–ΝΙΚΗΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ώρα: 13.00
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014–ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥΚΟΥΔΑΣ (1)– ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -ώρα: 12.00
Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDENBOYS(Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ– ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ- ώρα: 10.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΕΤΟΙ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ–ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ -ώρα: 14.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
Κ12-1Α ΟΜ.JOGABONITO(Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (1) - ώρα: 12.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)– ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 14.00
Ρεπό:ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
Κ12-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS- ώρα: 11.00
ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”–ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ώρα: 12.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 13.00
Κ12-3Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS (2) - ώρα: 12.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ–ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 14.00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 13.00
Ρεπό: ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ– ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ώρα: 13.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 11.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ –
Κ11-2Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)–ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 14.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ–ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)-ώρα: 14.00
Ρεπό:ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Κ11-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 09.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 11.00
Κ11-4Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 12.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)- ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00
Ρεπό:ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Κ11-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΧΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 10.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) -ώρα: 09.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 13.00
Κ11-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 10.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 12.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 11.00
Κ11-3Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 12.00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 13.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
Κ11-4Α ΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Σ) (7ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ώρα: 13.15
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 12.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(2η, 7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ώρα: 14:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 12.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 13.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 13.15
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)- ώρα: 15.15
Κ10-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 11.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 10.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΕΝΩΣΗ ΕΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 14.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(1) – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 13.00
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2)- ώρα: 12.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) –ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ώρα: 13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)- ώρα: 12.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) - ώρα: 10.15
Κ10-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (3) - ώρα: 10.15
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 09.15
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 12.15
Κ10-5Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΑΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 14.00
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES-ώρα: 09.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ –ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ -ώρα: 15.00
Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 12.15 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ώρα: 11.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.15
Κ10-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) –ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 14.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 12.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 11.00
Κ10-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 13.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ - ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 12.00
Κ10-4Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 11.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ –ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ–ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 11.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(1)- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)– ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 13.00
Κ9-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ–ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣΠΕΥΚΩΝ (1) -ώρα: 10.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -ώρα: 14.00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 12.00
Κ9-4Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 11.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)- ώρα: 10.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2) - ώρα: 11.00
Κ9-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 14.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 13.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)–ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΟΜΑΔΑ Α, ΟΜΑΔΑ Β
Κ9-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 12.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 13.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ –ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 11.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 10.00
Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 12.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 13.00
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
Κ9-4Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ (2) – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1)- ώρα: 13.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3) – ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCER CLUB- ώρα: 09.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.00
Ρεπό: XANΘ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ώρα: 12.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 12.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 12.00
Κ8-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ώρα: 12.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 10.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ(2)- ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣΠΕΥΚΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ8-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 12.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ–ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES- ώρα: 11.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) –ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ώρα: 13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 09.00
Κ8-1Α JOGABONITO(Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 11.30
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.30
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.30
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)
Κ8-2ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (7ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 –ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 12.00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ–ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Κ8-3ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 12.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 10.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 11.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 13.00
Κ8-4Α CITYMINIFOOTBALLCLUB (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 13.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 12.30
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ώρα: 09.00
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)– ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ώρα: 14.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 13.00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 14.00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΟΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 09.00
Κ7-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)7 αγωνιστική)
------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-0 α/α
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό:ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 11.00
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ- ώρα: 13.00
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Κ7-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ- ώρα: 12.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2023
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΒΟΛΗ -
Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Κ7-3Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 –ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ώρα: 13.00
Ρεπό: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2)
---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 21.01.2023 ----
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 10.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣΚΟΥΗΣ (2)- ώρα: 09.00
Κ13-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 14.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 12.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 13.00
Κ13-1Α ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Κ)(2η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ώρα: 15.00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015– ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 11.00
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2)- ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ώρα: 11.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ώρα: 10.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 13.00
Ρεπό: ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Κ13-3Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(2η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 13.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)- ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020–ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 09.00 -- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
Ρεπό:ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 10.00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ –ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΡΨΙΘΕΑΣ (1) -ώρα: 09.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ -ώρα: 12.00
Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ (2) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) -ώρα: 12.30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 11.30
ΜΓΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)- ώρα: 12.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
Ρεπό: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)
Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ώρα: 14.00
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ώρα: 10.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΕΘΝΙΚΟΣΛΑΓΥΝΩΝ - ώρα: 11.00
Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 10.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 15.00
Κ12-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Κ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 11.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)- ώρα: 13.00
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 12.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 09.00
Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ώρα: 13.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ -ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ώρα: 09.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) -ώρα: 12.00
Κ12-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΙΕΚΔΕΛΤΑ 360 (2)- ώρα: 14.00
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 12.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 15.00
Ρεπό:ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ώρα: 14.00
ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ώρα: 12.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ώρα: 10.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΣΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000(3)– ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 10.00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ –ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 09.00
Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)-ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (4)-ώρα: 14.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ώρα: 11.00
Κ11-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (7ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 10.00
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 12.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ώρα: 11.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) –ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό:ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Κ10-2ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ώρα: 10.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ- ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ,ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1)
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2) –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ώρα: 10.00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ –ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3)
Κ10-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 12.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 13.00
ΠΟΤ ‘’Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’’ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ώρα: 12.00
Ρεπό:ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Κ10-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 10.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ώρα: 09.00
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Κ10-3ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Κ) (7ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 13.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ώρα: 09.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ– ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 11.00
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 11.00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 10.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ώρα: 12.00
Ρεπό: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3)
Κ9-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ- ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ώρα: 11.00
Ρεπό:ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS(K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ- ώρα: 11.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ώρα: 12.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.00
Κ9-2Α ΟΜ. JOGA BONITO (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΠΟΤ“Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”- ώρα: 10.15
ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ –ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 13.15
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) –ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.15
Ρεπό:ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Κ9-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ- ώρα: 13.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 11.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 12.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(3) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(4)- ώρα: 10.00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ –ΟΜΟΝΟΙΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 12.00
Ρεπό:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ- ώρα: 11.00
ΕΘΝΙΚΌΣ ΕΥΌΣΜΟΥ (1)–ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 14.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023
Κ8-1Α ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) –ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB– ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”- ώρα: 09.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ώρα: 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)
Κ8-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(7η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 10.00
ΧΑΝΘ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΡΥΣΙΟΥ- ώρα: 09.15
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ -
Ρεπό:ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ώρα: 11.00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ- ώρα: 11.00
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 11.00
Κ7-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(8ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 10.00
Κ7-1ΑCITYMINIFOOTBALLCLUB (Κ) (7ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ώρα: 09.45
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 12.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.45
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 –ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 10.45
Κ7-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (7η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000– ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 11.00
---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 22.01.2023 ----