3799ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - Μακεδονικός ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Μπέμπηδες 2000 - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟ Διοικητηρίου ----- 3 – 0 α/α

ΑΣΤΕΡΙΑ - Αναγέννηση Επανομής ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Άγιος Νικόλαος - Εθνικός Πυλαίας ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΙΑ- Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Άρης Θεσσαλονίκης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Εθνικός Ευόσμου ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

ΑΣ Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Ομόνοια Σταυρούπολης ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Έσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 13.30

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.30

ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
Εθνικός Πυλαίας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - Μπέμπηδες 2000 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' (2) - ΑΣΤΕΡΙΑ (2) ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μακεδόνες
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (1) - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Κισσός Χορτιάτη - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.


Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) ----- 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ / CELESTE - Ελευθεριακός ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.30

Καμπανιακός - Αθλητική Εκπαίδευση ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - Διάπλαση ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΓΣ Ηλιούπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.







ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μακεδονικός ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ.Π. ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Φίλιππος Θέρμης (2)/ JOGA BONITO
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00

Φίλιππος Θέρμης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

Αναγέννηση Επανομής - Ακαδημίες Μίκρας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μαραθώνας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ.
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00

Ελπίδες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανόραμα - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μαγνησιακός / GOLDEN BOYS
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Καμπανιακός - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μαγνησιακός / GOLDEN BOYS - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ / CELESTE
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Αίολος Ευόσμου 2014 - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.


Διάπλαση - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Λητής ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Αίολος Ευόσμου 2014 ------ 0 – 3 α/α

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πρωτέας Ευόσμου ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μακεδόνες
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.45
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΥΛΟΣ Ζ.
Έσπερος Τερψιθέας - Διάπλαση
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.

ΑΣ Νεάπολης - Ακρίτες Συκεών ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Αίας Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - ΒΑΟ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
ΑΟ Θράκης - Αστέρας Αμπελοκήπων ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2010 και νεότεροι)

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00

ΠΑΣ Αρσακλή - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Μακεδονικός ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Εθνικός Πυλαίας - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ'
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.30


Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μπέμπηδες Ιωνίας ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Παύλος Μελάς - ΑΕ Νέων Σίνδου ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγροτικός Αστέρας - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Διάπλαση - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ------ 3 – 0 α/α

ΠΑΟΚ Σταυρού - Φοίνικας Πολίχνης ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Νίκη Ευκαρπίας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
-------------------------------
Λέοντες - ΠΑΟΚ (Β) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 17.00

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ (Α) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2023
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 16.00

ΠΑΣ Αρσακλή - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-2023
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ:ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ