ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός Β
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Κανονιέρηδες - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ηρακλής Θερμαϊκού - Μελιτέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πανόραμα - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δόξα Αδένδρου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΑΟ Μεσήμβριας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Βασιλάκης Ευστάθιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Προοδευτική - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Μακεδονία Ευκαρπίας - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Μπαμ - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Σαριδάκης, Δημόπουλος, Παναγιωτίδης, Ντουβαρτζής, Δεληγιώργη
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης – Πανθρακικός
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θύελλα Σαρακηνων (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – ΦΣ Κοζάνη
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΟΚ – ΓΠΟ Καστοριάς
Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Λέοντες – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αίαντας Πυλαίας – ΠΑΟ Κοίλων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ιωνικός ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ελευθεριακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Δόξα Ασσήρου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:
Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματίνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
ΠΑΟ Κουφαλίων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Εθνικός Μετεώρων - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Νίκη Ηρακλείου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Δόξα Αγ.Παύλου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ορφέας Σουρωτής - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
Δόξα Τριλόφου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΡ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατλας Μενεμένης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κυρκου Αννα
Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
Ελπίδες Συκεών - Διάπλαση
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Απόλλων Καλαμαριάς - Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Αστέρας Ραιδεστού - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωστας
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αστραπή Νεάπολης - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Αστέρια - Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
ΑΠΣ Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
10.00 – 12.00: Ποιμενίδης, Τσικρικώνης, Γραμματάς, Τσιόμπανου.
12.30 – 16.00: Χατζηπαυλίδης, Γραμματάς, Βασιλάκη.