ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)- ώρα: 11.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ– ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ- ώρα: 14.00
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ– ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ώρα: 09.00
Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) -ώρα: 11.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ–ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -ώρα: 14.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ -ώρα: 14.00
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Κ13-3Δ- ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ώρα: 12.15
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 14.15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 10.15
Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ– ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)
Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)-ώρα: 10.00
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ- ώρα: 09.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (1)
Κ13-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (2) –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (2)- ώρα: 11.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 13.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ– ΜΕΝΕΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ - ώρα: 14.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-----0-3 α/α
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 09.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ–ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ- ώρα: 10.00
Κ12-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)- ώρα: 13.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ– ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.00
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 13.00
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 15.00
Κ12-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 13.10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 11.15
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ώρα: 09.15
Κ12-4Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ–ΝΙΚΗΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ώρα: 11.30
ΑΙΟΛΟΣΕΥΟΣΜΟΥ 2014–ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 14.30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥΚΟΥΔΑΣ (1)– ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ώρα: 14.30
Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDEN BOYS(Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ώρα: 13.00
ΑΕΤΟΙ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ–ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ12-1Α ΟΜ.JOGABONITO(Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 13.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ KYΡΙAKH 29.01.2023
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 14.00
ΕΡΜΗΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)
Κ12-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS- ώρα: 11.00
ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 13.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00
Κ12-3Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ STRIKERS (2) - ώρα: 10.00
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) –ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ - ώρα: 14.00
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(1)- ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -ώρα: 10.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
Κ11-2Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)–ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)- ώρα: 11.30
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO–ΑΚΡΙΤΕΣΣΥΚΕΩΝ (2)-ώρα: 12.30
Ρεπό: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Κ11-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 11.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 09.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 12.00
Κ11-4Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ- ώρα: 12.00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) - ώρα: 10.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 13.00
Ρεπό:ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)
Κ11-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΧΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ -ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.00
Κ11-2ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2)– ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 10.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 12.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 11.00
Κ11-3Α ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 13.00
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 09.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 10.00
Κ11-4Α ΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Σ) (8ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 11.15
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 12.15
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 13.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-3 α/α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΠΡΩΤΕΑΣΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ10-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 11.00
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ(1) - ώρα: 11.00
ΕΝΩΣΗ ΕΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 14.00
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2)- ώρα: 12.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 09.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) - ώρα: 13.00
Κ10-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (3) - ώρα: 09.45
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 11.00
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 12.15
Κ10-5Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 10.30
ΚΕΡΑΥΑΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)–ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 -ώρα: 12.30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES–ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ -ώρα: 11.30
Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 11.15
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.15
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) –ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.15
Κ10-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015–ΚΙΣΣΟΣΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 13.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 11.00
Κ10-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 12.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ– ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1) - ώρα: 10.00
Κ10-4Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(2) –ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 11.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020–ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 09.00
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)–ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ώρα: 09.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ- ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(1)- ώρα: 11.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
Ρεπό: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ώρα: 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)– ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 12.00
Κ9-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ –ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) -ώρα: 09.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 14.30
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 13.00
Κ9-4Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)– ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) –ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2) - ώρα: 13.00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ –ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ώρα: 10.00
Κ9-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)– ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 13.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)– ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
Κ9-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 13.45
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ –ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 11.00
Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ– ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ώρα: 09.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.00
Κ9-4Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ (2) – XANK ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1) – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB– ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 14.00
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) –ΟΔΥΣΣΕΑΣΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ώρα: 11.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 11.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
Κ8-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ώρα: 14.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 13.00
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ 3-0 α/α
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ(2)–ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣΠΕΥΚΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ8-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ–ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ----- 0-3 α/α
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ –ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 14.00
ΛΕΟΝΤΕΣLADIES–ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) -ώρα: 10.00
ΠΑΟΚΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO-ώρα: 12.00
Κ8-1Α JOGABONITO(Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 14.15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 11.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)
Κ8-2ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (8ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 12.15
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 11.30
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3)
Κ8-3ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 13.00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ –ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 10.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 12.00
Κ8-4Α CITYMINIFOOTBALLCLUB (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 11.30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)- ώρα: 12.30
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ώρα: 09.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 09.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 12.00
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΟΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ7-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) –ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 12.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
Ρεπό:ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 12.00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ– ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 13.00
Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Κ7-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.2023
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ–ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 09.00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΟΜΑΔΑ Α, ΟΜΑΔΑ Β
Κ7-3Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) –ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 12.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ώρα: 11.00
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)
Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 09.00
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ13-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ώρα: 11.00
Κ13-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ώρα: 09.00
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ–ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 14.00
Ρεπό: ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2)
Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ώρα: 10.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ– ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 12.00
Ρεπό: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Κ13-3Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ –ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 09.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) –ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)- ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020–ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.00
Ρεπό: ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)
Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΡΨΙΘΕΑΣ (1) –ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 12.00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ -ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΜΓΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ (2) - ώρα: 13.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ώρα: 11.00
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2)– ΕΘΝΙΚΟΣΛΑΓΥΝΩΝ- ώρα: 14.00------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ –ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ - ώρα: 10.00
Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 12.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 14.00
Κ12-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(6η &8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)- ώρα: 14.00 (6η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 09.15
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)–ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015- ώρα: 12.15
Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ -ώρα: 10.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ -ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) -ώρα: 09.00
Κ12-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.00
ΙΕΚΔΕΛΤΑ 360 (2)– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 14.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 09.00
Ρεπό:ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)
Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) -ώρα: 11.00
ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 11.00
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(9η& 10η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ–ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00(6η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ώρα: 10.00
Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360– ΠΑΣΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000(3)– ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.00
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ –ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 12.00
Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (K) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (4)– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)-ώρα: 14.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ώρα: 11.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) -ώρα: 13.00
Κ11-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 12.00
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜAΡΙΑΣ – ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)–ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 12.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00
Ρεπό:ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Κ10-2ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ -ώρα: 10.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ώρα: 13.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
Ρεπό:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1), ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 10.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) –ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 12.00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ –ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ- ώρα: 13.00
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2)
Κ10-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΠΟΤ ‘’Ο ΗΡΑΚΛΗΣ’’ - ώρα: 13.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00
Ρεπό:ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Κ10-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 11.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 09.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ– ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Κ10-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORTCENTER (Κ) (8ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ –ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)- ώρα: 13.10
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)
Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 10.00
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.00
Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3)- ώρα: 12.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) –ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ώρα: 11.00
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Κ9-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(9η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ- ώρα: 11.00
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS(K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ- ώρα: 12.00
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 13.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 13.00
Κ9-2Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.15
ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”–ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 11.15
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.00
Ρεπό: ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
Κ9-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ0-3 α/α
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 13.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)
Κ8-1ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 12.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ(4) –ΟΜΟΝΟΙΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 11.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.2023
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 11.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΌΣ ΕΥΌΣΜΟΥ (1)- ώρα: 11.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 11.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 12.00
Κ8-1Α ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) –ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 10.00
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ -
ΠΟΤ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 11.00
Ρεπό: ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCERCLUB
Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ– ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 10.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 09.00
ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 12.00
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Κ8-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(8η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ –ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ–ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΡΥΣΙΟΥ– ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 14.00
Ρεπό: ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΡΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2014και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ώρα: 10.00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ώρα: 10.00
Κ7-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(9ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 09.00
ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.00
Κ7-1ΑCITYMINIFOOTBALLCLUB (Κ) (8ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ώρα: 14.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 12.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΧΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ώρα: 13.00
Κ7-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (8η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 11.30
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 11.15