5007ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2006 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-3-2023
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 15.00

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική )
----------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.30

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Ακρίτες Συκεών ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ KYΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-3-2023
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 19.15
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Καμπανιακός - Εθνικός Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΣ Νεάπολης ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Έσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
Μακεδονικός Λητής - Παύλος Μελάς ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-3-2023
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΑΜΣ Νικόπολη - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.







ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2007 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.


Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 46΄ ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-1)
----------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 14-3-2023
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 17.45
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-3-2023
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 20.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00


Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 16-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000 ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' (2) - Μαραθώνας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - Εθνικός Πυλαίας ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Ακρίτες Συκεών ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3 2023
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.15
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Μακεδόνες
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.
Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας / ΑΚΑΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΥΡΕΜΠΕΛΕΣ Ρ.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά ----- 0 – 3 α/α

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αξιός Ανατολικού - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ /CELESTE ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 16-3-2023
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥ.

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ/CELESTE - Αστέρας Αμπελοκήπων ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 21-3-2023
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ- ώρα: 16.30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) - Αθλητική Εκπαίδευση ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Καμπανιακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - Ελλήσποντος Μαδύτου ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


Νίκη Ευκαρπίας - Διάπλαση
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΟΥΤΗ Χ.

ΓΣ Ηλιούπολης - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 21-3-2023
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μακεδονικός
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2008 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 8΄ ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΣΚΟΡ 0 -1)
----------------------------
Φίλιππος Θέρμης - Αναγέννηση Επανομής ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική )
----------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αναγέννηση Επανομής - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) /JOGA BONITO
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Ακαδημίες Μίκρας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 21-3-2023
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 19.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
Φίλιππος Θέρμης - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.



Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΑΣΤΕΡΙΑ - Μαραθώνας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-3 2023
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΧΑΝΘ - ΑΕ Φιλύρου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΟΡΕΜΠΕΛΕΣ Ρ.
Πανόραμα - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΧΑΝΘ - Πρωταθλητές Πεύκων ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-3-2023
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 17.15
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Ελπίδες Συκεών - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΕ Νέων Σίνδου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 16-3-2023
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

Μαγνησιακός /GOLDEN BOYS- ΠΟ Ξηροκρήνης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική )
----------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Νέων Σίνδου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Κουφαλίων (ΣΤΑΔΙΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: Μαγνησιακός /GOLDEN BOYS

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
----------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ/CELESTE ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΕ Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: ACADEMICA SPORTS CENTER - ώρα: 17.30

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
----------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ/ CELESTE - ΑΜΣ Νικόπολη ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-3-2023
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 16.00

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΕ Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Ντίνος Κούης - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ/CELESTE
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ Π.
Αίολος Ευόσμου 2014 - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 12.00

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Διάπλαση ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-3-2023
Γήπεδο: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΧΟΡΤΟ- ώρα: 19.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 21-3-2023
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ευκαρπίας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Διάπλαση - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
Νίκη Ευκαρπίας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.

Μακεδονικός Λητής - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 14-3-2023
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΠΑΟΚ Σταυρού - Διάπλαση
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------
Πρωτέας Ευόσμου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: ΑΝ Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.15
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(14η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Πρωτέας Ευόσμου - ΠΑΟΚ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-3-2023
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΜΑΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Π.Ο.Τ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER - ώρα: 10.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2009 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 13.30

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ

Ακαδημίες Μίκρας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΣΤΕΡΙΑ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 13.00

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-3-2023
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΧΑΝΘ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. (2) - ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 8΄ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΣΚΟΡ 1 - 0)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.15
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός :ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδόνες
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - Διάπλαση
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Εθνικός Σοχού - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΑΣ Νεάπολης - Φοίνικας Πολίχνης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.

Εθνικός Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
Πρωταθλητές Πεύκων - Ακρίτες Συκεών ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-3-2023
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.15
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Αίας Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ Π.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων ---- 0 – 3 α/α

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
Αξιός Ανατολικού - ΒΑΟ
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΑΟ Θράκης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2010 και νεότεροι)

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Απόλλων Καλαμαριάς ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ Αρσακλή ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 17.00

Κ13 (11x11) 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική )
------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΠΑΣ Αρσακλή - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Πανόραμα
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 16.00


Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2023
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 20.15
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ' ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα:
Γιατρός:

Κ13 (11x11) 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Π.Ο.Τ. 'Ο ΗΡΑΚΛΗΣ'
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 13.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Μακεδονικός
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30

Εθνικός Πυλαίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.


Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

Κ13 (11x11) 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Νέων Σίνδου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Κουφαλίων (ΣΤΑΔΙΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.

Αγροτικός Αστέρας - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΊΒΑΝΙΔΗΣ Π.

Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες Ιωνίας --- 3 – 0 α/α

Παύλος Μελάς - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ευκαρπίας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2023
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κ13 (11x11) 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - Φοίνικας Πολίχνης ---- 3- 0 α/α

Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ---- 3- 0 α/α

ΓΣ Ηλιούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΠΑΟΚ Σταυρού - Διάπλαση
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(11η αγωνιστική)
-------------------------------
ΑΟΠ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΠΑΟΚ (Β)
Γήπεδο: JOGA BONITO - ώρα: 15.00

Λέοντες - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΑΣ Αρσακλή
Γήπεδο: JOGA BONITO - ώρα: 16.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ (Α)