4656ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

Α1 - PLAYOFF(3η αγωνιστική)

--------------------------

Ακρίτες Συκεών - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σταματης Βαγγελης



Νίκη Ευκαρπίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Παύλος Μελάς - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Α1 - PLAYOUT(3η αγωνιστική)

--------------------------

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:



Α1 - PLAYOFF Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αστραπή Νεάπολης - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μπαμ - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Χριστοδουλάκης, Παναγιωτίδης, Παυλίδης, Μούρτης.















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Καμπανιακός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας - ώρα: 15.00



Θερμαϊκός Θέρμης – Καβάλα

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Αβάντες Χαλκίδας

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.00



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς – Σειρήνες Γρεβενών

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



ΑΟ Λέοντες – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Σκίουροι – ΠΑΣ Φλώρινας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 24 βαθμοί έναντι 17)



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Εθνικός Μετεώρων - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ομόνοια Σταυρούπολης - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία



ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Κουρέμπελες Ρωμανός



Ιάσων Αυγής - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιωάννης Παπάφης 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 23 βαθμοί έναντι 15)



ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 28 βαθμοί έναντι 9)



Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου 3-0 (Ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί, λόγω βαθμολογικής διαφοράς μεταξύ των δύο ομάδων, 24 βαθμοί έναντι 16)



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Διάπλαση - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Ατλας Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Ενωση Συκεών - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Κυρκου Αννα



ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Κεραυνός Κολχικού - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Δόξα Γερακαρούς - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Φοίνικας Σχολαρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Απόλλων Καλαμαριάς - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Προοδευτική - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη



Κεραυνός Αγίου Παύλου - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αργοναύτης Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΑΣ ΠΕΡΑ - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Αριστοτέλης - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρια

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελλήσποντος Κριθιάς ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



ΑΠΣ Ασκού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 12.30: Χατζηπαυλίδης, Ιορδανίδης, Λιάπης

12.30 – 16.30: Ποιμενίδης, Γούγουλη, Νιμβρόγλου, Τσικρικώνης