819ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 14.00

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ- ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ- ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)- ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)3-0 α/α

Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Κ13-3Δ- ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 14.30

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 09.00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ώρα: 11.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ / IMD

Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ- ώρα: 13.00

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1) -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (1)- ώρα: 10.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)

Κ13-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ (2)-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 11.00

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (2) -ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 09.00

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2)-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 14.00

Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 12.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ώρα: 10.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(11η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 11.00

Κ12-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ- ώρα: 13.00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 11.00

ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

Κ12-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 12.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 11.00

Κ12-4Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 09.00

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 -ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1)-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2)----0-3 α/α


Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDENBOYS(Σ) (5η, 10ηαγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα:

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.45

Κ12-1Α ΟΜ.JOGABONITO(Σ) (13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (1) - ώρα: 12.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) 3-0 α/α

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 14.15 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

Ρεπό:ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ / IMD

Κ12-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟΤ "Ο ΗΡΑΚΛΗΣ" - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 13.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 12.00

Κ12-3Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ (2) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 14.00

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 14.00

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 15.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ώρα: 09.00---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 09.00







Κ11-2Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)-ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 20143-0 α/α

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)- ώρα: 11.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO

Κ11-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 3-0 α/α

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 11.00

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 0-3 α/α

Κ11-4Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Κ11-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 11.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 14.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 09.00


Κ11-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) -ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 10.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1)-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 11.00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)- ώρα: 12.00



Κ11-3Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 11.00

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 10.00

Κ11-4Α ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (14ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 11.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 13.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)

Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 0-3 α/α

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 09.00

Ρεπό: ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κ10-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 14.00

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 09.00


Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2) - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ώρα: 12.00

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) - ώρα: 13.00

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0-3 α/α

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 13.00




Κ10-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ- ώρα: 10.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ- ώρα: 12.00

ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (3)- ώρα: 11.00

Κ10-5Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO -ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 13.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)-ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES- ώρα: 10.00

ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ- ώρα: 12.00

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-----0-3 α/α

Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ)(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.15

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.30

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 09.15

Κ10-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 13.00

ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 14.00

Κ10-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1) - ώρα: 09.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ώρα: 11.00
Κ10-4Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 09.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 13.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ- ώρα: 12.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 11.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ώρα: 13.00


Κ9-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO- ώρα: 11.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (1)-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 13.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)- ώρα: 11.00


Κ9-4Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (2) - ώρα: 10.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ώρα: 12.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 13.00


Κ9-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)- ώρα: 14.15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)




Κ9-2Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 13.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 12.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 10.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00

ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 13.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 10.00

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ- ώρα: 11.00

Κ9-4Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1)- ώρα: 09.00

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (2)-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3)-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCER CLUB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015 και νεότεροι)

Κ8-1ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ώρα: 13.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 11.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00

Κ8-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 13.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

Κ8-3Δ ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ(Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES- ώρα: 10.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 12.00

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO- ώρα: 12.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ8-1Α JOGABONITO(Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ώρα: 11.15 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2023

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 13.30

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ / IMD

Κ8-2ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (13ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 12.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - ώρα: 13.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.30

Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

Κ8-3ΑΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 11.00

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 13.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ώρα: 10.00


Κ8-4Α CITYMINIFOOTBALLCLUB (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 09.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (1)- ώρα: 10.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2016και νεότεροι)

Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 13.00

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 13.00

Κ7-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 12.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 13.00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ- ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

Κ7-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κ7-3Α ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 13.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ώρα: 12.00

ΑΚΑΚΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2010 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 09.00

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ 3-0 α/α

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 11.00

Κ13-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 11.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ώρα: 12.00

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 09.00

Κ13-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 11.00

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2)- ώρα: 09.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα: 15.00

Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ώρα: 10.30

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ- ώρα: 12.30

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Κ13-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(9η αγωνιστικήαπό ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 09.30





Κ13-3Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 13.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ώρα: 12.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 13.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΓΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2)

Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ώρα: 13.00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ώρα: 14.00


Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 14.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ώρα: 11.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00








Κ12-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 09.15

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 12.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 13.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 14.00

Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 13.00

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ -

Κ12-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2)- ώρα: 11.00

ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3)- ώρα: 09.00

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 14.00

Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2012 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΠΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 11.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0-3 α/α

Ρεπό: ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ώρα: 13.45

Κ11-2Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K)(15η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00



Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (14η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)- ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 13.00

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 12.00

Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (K) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (4) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ώρα: 10.00

Κ11-3ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (14ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 10.00

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 11.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2013 και νεότεροι)

Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 13.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 09.00

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ


Κ10-2ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ώρα: 11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (1) - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ώρα: 12.00








Κ10-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)- ώρα: 13.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ3-0 α/α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (2) - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

Κ10-1Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΟΤ "Ο ΗΡΑΚΛΗΣ" - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 09.00

Ρεπό: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)

Κ10-2Α ΟΜ. PLANETFC (K)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3-0 α/α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) 0-3 α/α

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Κ10-3ΑΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Κ) (13ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 11.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2014 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 10.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00


Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ώρα: 10.00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3)


Κ9-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (K) (14ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ


Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS(K)(12η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 11.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 10.00

Κ9-2Α ΟΜ. JOGABONITO (K)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟΤ "Ο ΗΡΑΚΛΗΣ" - ώρα: 10.30

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 09.15

ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 09.30

Ρεπό: ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ


Κ9-3Α ΟΜ. PLANETFC (K)(14η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2015και νεότεροι)

Κ8-1ΔΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4) - ώρα: 10.00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ώρα: 14.00

Ρεπό: ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ώρα: 12.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 12.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 12.00

Κ8-1Α ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΤΟΛΙΑ SOCCER CLUB - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 09.00

Ρεπό: ΠΟΤ "Ο ΗΡΑΚΛΗΣ"

Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (13η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 10.00

ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020 - ώρα: 10.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

Κ8-3Α ΟΜ. PLANETFC (K) (13η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 14.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2023

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2016και νεότεροι)

Κ7-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.00

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ώρα: 11.00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (1) - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (2) - ώρα: 11.00

Κ7-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 12.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ώρα: 12.00

Κ7-1ΑCITY MINI FOOTBALL CLUB (Κ) (13ηαγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ- ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ-ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 11.00

Κ7-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (14η αγωνιστική)
-------------------------------------–
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ώρα: 11.00

ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ώρα: 11.00