7497ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.09.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ελευθεριακός - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδημος Δημος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Μαραθώνας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ζαμουριδης Παναγιωτης



Νίκη Μεσημερίου - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΑΕ Πυλαίας - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΕΡΑΣ)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Οργαντζης Ιωαννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Μπαμ - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ΧΟΡΤΟ - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ιορδανίδης, Καρμίρη Ελ., Χαραλαμπίδης, Παυλίδης









































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.09.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)



Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – Άρης Αβάτου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00



Αναγέννηση Επανομπής - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Χανιώτης

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 16.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος



Ιάσων Αυγής - Ιωνικός

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Θερμαϊκού - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός: --





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ (ΕΡΑΣ.)

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Εθνικός Μετεώρων - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Εθνικός Μαλγάρων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (ΕΡΑΣ.)

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (ΕΡΑΣ.) - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Ενωση Συκεών - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Δόξα Περιβολακίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Οργαντζης Ιωαννης



Δόξα Τριλόφου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Κισσός Χορτιάτη - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας





ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Μαγνησιακός - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Οδυσσέας Κορδελιού - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

Προοδευτική - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος









ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 - 12.00: Χατζηπαυλίδης, Ντέκας, Παυλίδης, Χαραλαμπίδης



16.00 - 17.30: Γραμματάς, Τζέκος, Ζαμουρίδης, Λιάπης.