6418ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.45
Γιατρός:ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Δόξα Τριλόφου - Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ. ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 14-2-2024
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστικό) - ώρα: 18.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αστέρια - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΟ Διοικητηρίου ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 7-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 14-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός:ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.





Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρια
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 14-2-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) - Καμπανιακός
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.00

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Θερμαϊκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΈσπεροςΤερψιθέας - Μακεδόνες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ




Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Οδυσσέας Κορδελιού - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Aθλητική Εκπαίδευση - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: FOULTRAININGCENTER - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 10.00

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.15

Αναγέννηση Επανομής - Μπέμπηδες 2000 -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρια - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.15

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


Μακεδονικός - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΧΑΝΘ

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Θερμαϊκού - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 11.45
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 10.30

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
Πρωταθλητές Πεύκων - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΧΟΡΤΟ- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ώρα: 13.45
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.45
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.
ΈσπεροςΤερψιθέας - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 12.30


ΠΑΟΚ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.30
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 12.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER - ώρα: 09.00

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.
Ακαδημίες Μίκρας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (1)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 11.15
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.
Αναγέννηση Επανομής - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 13-2-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ ΑΘ.

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΟΥ Π.
ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2)
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 09.00

ΑΟΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΕΛΠΙΔΑΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 10.30

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (2) - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)-------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 10.30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΜΣ Νικόπολη -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 14.15

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

Πρωταθλητές Πεύκων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μακεδόνες
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ελευθεριακός-------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ Σ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αίας Ευόσμου -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.45
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.

Αξιός Ανατολικού - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ)- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΛΚΙΔΗΣ Χ.

Εθνικός Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.


ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ



Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΧΟΡΤΟ- ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ Σ.

Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Ιωνικός ---- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες Ιωνίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.45

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΓΣ Ηλιούπολης-------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
Μακεδονικός - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.

Αστέρια - ΜΕΝΤΕΚΑΣ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


Άγιος Νικόλαος - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00

ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Παύλου ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2)
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΟΥ Π.
΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020(1) -------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 13.45
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.



ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Καμπανιακός-------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 14.15

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - Μακεδονικός -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΟΚ - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (2)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.

ΡΕΠΟ: Άγιος Νικόλαος

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες Ιωνίας

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΈσπεροςΤερψιθέας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2024
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.

ΛΥΚΟΙ Δ.Π.ΜΕΛΑ ΦΟΙΝ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΡΕΠΟ: Πρωταθλητές Πεύκων


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)

K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(10η αγωνιστική)
-------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER - ώρα: 15.00

ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ:ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ