1561ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Α1 - PLAYOFF

1η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - ΑΟ Καρδίας: -

ΑΕ Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας: -

Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Θερμαϊκού: -

Παύλος Μελάς - Ελευθεριακός: -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -


2η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Δόξα Ασσήρου: -

ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών: -

Ελευθεριακός - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -

Ηρακλής Θερμαϊκού - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: -

Αγροτικός Αστέρας - Παύλος Μελάς: -


3η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ασσήρου: -

Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου: -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΟ Καρδίας: -

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Αγροτικός Αστέρας: -

Ελευθεριακός - Ηρακλής Θερμαϊκού: -


4η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Ελευθεριακός: -

ΑΕ Ευόσμου - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -

Δόξα Ασσήρου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: -

Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών: -

Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής Θερμαϊκού: -


5η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: -

ΑΟ Καρδίας - Αγροτικός Αστέρας: -

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Παύλος Μελάς: -

Ελευθεριακός - Δόξα Ασσήρου: -

Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΕ Ευόσμου: -


6η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας: -

Δόξα Ασσήρου - Αγροτικός Αστέρας: -

Παύλος Μελάς - Ηρακλής Θερμαϊκού: -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Ελευθεριακός: -

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Ακρίτες Συκεών: -


7η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Παύλος Μελάς: -

Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Ευόσμου: -

Ελευθεριακός - Ακρίτες Συκεών: -

Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -

Αγροτικός Αστέρας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: -


8η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - Ηρακλής Θερμαϊκού: -

Παύλος Μελάς - Δόξα Ασσήρου: -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΕ Ευόσμου: -

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΟ Καρδίας: -

Αγροτικός Αστέρας - Ελευθεριακός: -


9η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - Αγροτικός Αστέρας: -

ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός: -

Δόξα Ασσήρου - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: -

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Παύλος Μελάς: -

Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΟ Καρδίας: -




Α1 - PLAYOUT

1η αγωνιστική
Μαραθώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Φοίνικας Πολίχνης: -

Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

Ιάσων Αυγής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: -

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιωνικός: -


2η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων: -

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μαραθώνας: -

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωνικός: -

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής: -


3η αγωνιστική
Μαραθώνας - Ολυμπιακός Κυμίνων: -

Ιάσων Αυγής - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη: -

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης: -

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -


4η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: -

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωνικός: -

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -

Ιάσων Αυγής - Μαραθώνας: -

Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -


5η αγωνιστική
Μαραθώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -

Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης: -

Ιωνικός - Ιάσων Αυγής: -

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων: -

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη: -


6η αγωνιστική
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης: -

Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: -

Ιωνικός - Μαραθώνας: -


7η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής: -

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη: -

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μαραθώνας: -

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός: -

Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -


8η αγωνιστική
Μαραθώνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων: -

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη: -

Ιωνικός - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

Φοίνικας Πολίχνης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: -


9η αγωνιστική
Μαραθώνας - Φοίνικας Πολίχνης: -

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: -

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιωνικός: -

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής: -

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αχιλλέας Τριανδρίας: -