773ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
Κ7 ΕΩΣ Κ13 9Χ9

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2011 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1)– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)- ώρα: 11.00 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.02.2024

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 09.00


Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ) (5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 13.00

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ–ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 09.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ– ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ώρα: 13.00

Ρεπό:ΑΚΡΙΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ


Κ13-3Δ- ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ–ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 09.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ- ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ13-4Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ–ΣΜΥΡΑΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ- ώρα: 10.30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ –ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ–ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ώρα: 11.30



Κ13-1Α ΟΜ. ΠΥΛΑΙΑΣSPORTSCENTER (Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ- ώρα: 13.00

Ρεπό: ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ


Κ13-2Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ώρα: 14.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 15.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2012 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ- ώρα: 10.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ– ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)–ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)- ώρα: 12.00


Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)– ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ- ώρα: 11.00

ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO (1)- ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ12-3Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ–ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)- ώρα: 09.00

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ -ώρα: 13.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ–ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα:


Κ12-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -ώρα: 11.00

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 (2)– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO (2)- ώρα: 09.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2)–ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)-ώρα: 14.00


Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (2η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ–ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ -ώρα: 12.30

Κ12-5Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ -ώρα: 11.30


Κ12-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 14.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 11.15


Κ12-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)– ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛHTIKH ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 09.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ (1)– ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.00


Κ12-3Α ΟΜ. JOGABONITO(Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝ– ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ- ώρα: 13.15

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)–ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 10.15

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ–ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛHTIKH ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 11.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020– ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ώρα: 15.15






Κ12-4Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)– ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ -ώρα: 10.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ώρα: 09.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 11.00

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ –ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ώρα: 13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2013 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)- ώρα: 12.00


Κ11-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ώρα: 09.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)–ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)-ώρα: 10.00


Κ11-3Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ –ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) –ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ –ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ- ώρα: 11.00


Κ11-4Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO- ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ώρα: 13.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014- ώρα: 12.00

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ– ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3)-ώρα: 10.00

Ρεπό:ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)


Κ11-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ (1)- ώρα: 12.15

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)-ώρα: 10.15

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ (1)– ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 13.30

Ρεπό: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)

Κ11-2Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ώρα: 15.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 FC– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 11.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 13.00

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ– ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ (2)-ώρα: 12.00


Κ11-3Α ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 09.00

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα: 10.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)- ώρα: 12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 11.00


Κ11-4Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ώρα: 11.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3) – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ώρα: 12.00

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ– ΜΑΡΑΘΩΝ (2) - ώρα: 11.00








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2014 και νεότεροι)
Κ10-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)–ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 10.00


Κ10-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ –ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)- ώρα: 11.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)– ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ώρα: 09.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)- ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΝΑΒΟΛΗ -


Κ10-3Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ PRO (2) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)- ώρα: 10.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ –ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ- ώρα: 11.00

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)- ώρα: 09.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00


Κ10-4Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (3η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ– ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ -ώρα: 09.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ "ΟΙ ΑΕΤΟΙ" - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ (2) -ώρα: 09.30

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (2) - ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ10-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 09.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 11.00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ώρα: 10.00
Κ10-2Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ –ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ώρα: 14.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ώρα: 15.15

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020 - ΑΝΑΒΟΛΗ -

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ– ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ώρα: 10.00

Κ10-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00

ΜΑΡΑΘΩΝ– ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ- ώρα: 09.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) –ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 13.00

Ρεπό:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ


Κ10-4Α ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (2) - ώρα: 12.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (3)– ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)-ώρα: 10.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (3) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2015 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)– ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)- ώρα: 10.00


Κ9-2Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ– ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ-ώρα: 11.00

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ώρα: 12.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)-ώρα: 09.00

Κ9-3Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ (2)- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -ώρα: 11.00

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ (1)–ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ -ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ


Κ9-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)– ΜΑΡΑΘΩΝ - ώρα: 11.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ– ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)- ώρα: 10.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) –ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ- ώρα: 12.00

Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


Κ9-2Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1)- ώρα: 11.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ– ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 13.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (1)- ώρα: 12.15

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ


Κ9-3Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ- ώρα: 09.15
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (1) - ώρα: 13.00
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ–ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 13.30
Κ9-4Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (4ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 FC- ώρα: 09.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ- ώρα: 10.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ - ώρα: 11.00

Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)



Κ9-5Α ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ) (4ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (2)–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (2) - ώρα: 12.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ- ώρα: 10.00

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)- ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2016 και νεότεροι)

Κ8-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)–ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ–ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) - ώρα: 10.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) –ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ


Κ8-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ– ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ώρα: 11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (3) - ώρα: 11.00

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ–ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ώρα: 11.00


Κ8-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ- ώρα: 11.30

Κ8-3Δ ΟΜ. GOLDENBOYS (Σ) (3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ- ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ- ώρα: 10.30



Κ8-1Α PLANETFC(Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)– ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ώρα: 14.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)– ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ώρα: 10.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)– ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)- ώρα: 13.00


Κ8-2Α ΟΜ. JOGABONITO(Σ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ (1)– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ- ώρα: 13.30

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ (2)- ώρα: 11.30

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ– ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ώρα: 09.00

Ρεπό: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ


Κ8-3Α ΟΜ. SHOOTERS (Σ) (2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Κ8-3Α ΟΜ. SHOOTERS(Σ) (5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 09.00

Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ8-4Α (Σ) CITYMFC(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 11.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1)– ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2017 και νεότεροι)
Κ7-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ– ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ώρα: 12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ- ώρα: 12.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) –ΝΙΚΗΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2)- ώρα: 11.00

Κ7-1Α ΟΜ. PLANETFC (Σ) (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ– ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ώρα: 13.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ -ώρα: 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ–ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ -ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
Κ7-2Α ΟΜ. CITYMFC (Σ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 14.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ– ΜΑΡΑΘΩΝ - ώρα: 13.00

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ώρα: 10.00


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
Κ7 ΕΩΣ Κ13 9Χ9

ΚΥΡΙΑΚΗ 11ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2011 και νεότεροι)

Κ13-1Δ ΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2)– ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ- ώρα: 13.15 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.2024

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 12.15

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΕΡΜΩΝ-ώρα: 11.15

Ρεπό:ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ

Κ13-2Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ- ώρα: 11.00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ– ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 14.00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ– ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 13.00

Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


Κ13-1Α ΟΜ. PLANETFC (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 14.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 FC– ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 10.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 14.30

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ- ώρα: 13.00
Κ13-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK (K) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΚΗΣ– ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ- ώρα: 10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ (1)- ώρα: 09.30

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ– ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 12.30

Ρεπό:ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000


Κ13-3Α ΟΜ. PYLAIASPORTSCENTER (K) (4ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)– ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ- ώρα: 11.30

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) – ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 12.30

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ- ώρα: 16.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2011 και νεότεροι)

Κ12-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) -ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ(1)- ώρα: 11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΕΡΜΩΝ- ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 12.00

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (1) - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 12.00


Κ12-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ (2) – ΠΑΟΚ ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) - ώρα: 12.00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (3)– ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ώρα: 09.00

Ρεπό: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2)


Κ12-1Α ΟΜ. ΠΥΛΑΙΑΣ SPORTSCENTER (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ– ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1)-ώρα: 14.30

ΜΑΡΑΘΩΝ (1)– ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ώρα: 15.30

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 FC-ΑΝΑΒΟΛΗ-
Κ12-2Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (K) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (1) – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ– ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ώρα: 10.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 13.00 -------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.2024


Κ12-3Α ΟΜ. PLANETFC (Κ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 11.00

ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (2)–ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ–ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (4)- ώρα: 13.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2013 και νεότεροι)

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ– ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ–ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ρεπό: ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ11-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (1η αγωνιστική / ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.00


Κ11-2Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ– ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ- ώρα: 12.00

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ– ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00



Κ11-1ΑΟΜ. JOGABONITO (Κ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 09.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ– ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)- ώρα: 10.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1)– ΜΑΡΑΘΩΝ (1)- ώρα: 13.00


Κ11-2ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (Κ) (4ηαγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓΙΟΥΙΩΑΝΝΗ–ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)- ώρα: 10.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤΡΙΑΔΙΟΥ (2) - ώρα: 11.00

ΑΟΚΑΡΔΙΑΣ–ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.00


Κ11-2Α ΟΜ. CHAMPIONS (K) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (3) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 13.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2)- ώρα: 14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ– ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ώρα: 10.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ -ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2014 και νεότεροι)

Κ10-1Δ ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ –ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (1) - ώρα: 10.00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ –ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ


Κ10-2ΔΟΜ. ΚΟΥΗΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ- ώρα: 12.00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ0-3α.α.

Ρεπό:ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ


Κ10-1Α ΟΜ. JOGABONITO (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ– ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00

Ρεπό: ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ

Κ10-2Α ΟΜ. LOVEFOOTBALL (K) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ– ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ- ώρα: 13.00

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (4) - ώρα: 13.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ– ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ- ώρα: 14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1) –ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)- ώρα: 14.00


Κ10-3Α ΟΜ. PLANETFC (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ–ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360FC–ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ–ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (3) - ώρα: 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ– ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2015 και νεότεροι)

Κ9-1Δ ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΕΡΜΩΝ- ώρα: 13.30

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ– ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 13.30

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)


Κ9-2Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ–ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ -

Ρεπό:ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)


Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (K) (4ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ (1)- ώρα: 10.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (2)- ώρα: 12.00
ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ-
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)– ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (3)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Κ9-1Α ΟΜ. CHAMPIONS (K) (7ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 11.00

Κ9-2ΑΟΜ. FOOTBALL SPORT CENTER (K) (4ηαγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (1)– ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ώρα: 12.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 11.30

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 10.30


Κ9-3Α ΟΜ. SHOOTERS(K) (3η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2020- ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα: 10.00

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2016 και νεότεροι)

Κ8-1Δ ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ –ΟΛΥΜΠΟΣΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ώρα: 10.00

ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ– ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ -ώρα: 11.00

Ρεπό:ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


Κ8-2Δ ΟΜ. ACTIVESPORT (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ– ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ- ώρα:

ΑΣ ΑΣΣΗΡΟΥ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΕΡΜΩΝ (1) - ώρα:

ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΕΡΜΩΝ (2)- ώρα:
Κ8-1Α ΟΜ. ATHLETICPARK (Κ) (4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ– ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2)- ώρα: 10.00

ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 11.30

ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ (1) - ώρα: 11.15


Κ8-2Α ΟΜ. ATHLETICPARK(Κ) (4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝ (2)– ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ- ώρα: 12.15

ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)– ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ- ώρα: 12.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ– ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 12.00

Ρεπό: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360o

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2017 και νεότεροι)

Κ7-1Α PLANETFC(Κ) (4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ– ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ– ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ