6092ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.02.2024

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)



ΑΟ Λέοντες – Δόξα 2016

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(2η αγωνιστική)

--------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Α1 - PLAYOUT(2η αγωνιστική)

--------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Καμπανιακός Ερασ.

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός: --



ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Καρμίρη Ελισάβετ









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 α.α.



Δάφνη Ακροποτάμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ομόνοια Σταυρούπολης - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΠΟΣΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Φίλιππος Ελεούσας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



ΠΑΟΚ Σταυρού - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Αριστοτέλης - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ



Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Εθνικός Ευόσμου - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α.α.



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας Β - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



ΑΜΣ Νικόπολη Β - Νέοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



ΑΕ Ευόσμου Β - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Πορφυριάδης Βαϊος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Αστέρια

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζαμουρίδης Παναγιώτης



ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Ταχόπουλος Ιωάννης





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)



Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πανθρακικός

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Νίκη Ευκαρπίας – ΝΠΣ Βέροια

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ – ΑΟ Ρέα

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)



Μέντεκας Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)



Σκίουροι – Πιερίδες Μούσες

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 14.00





Α1 - PLAYOFF(2η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΟ Καρδίας - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός: --



ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ιμβρόσης Ευάγγελος



Ελευθεριακός - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Ηρακλής Θερμαϊκού - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα





Α1 - PLAYOUT(2η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μαραθώνας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωνικός

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Θρίαμβος Παρθενίου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος



ΑΣ Νεάπολης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Εθνικός Σοχού - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μπαλιοζογλου Γεωργιος



ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Κεραυνός Κολχικού - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Μπαλιοζογλου Γεωργιος



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος









Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Πανόραμα

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός: --



Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Μαγνησιακός - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πολυχρονιαδης Αθανασιος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημητρίου Μαρία



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηδήμου Αθανασία



Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπέλτσος Εμμανουήλ



Αστραπή Μεσαίου - Μελιτέας

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Φοίνικας Τούμπας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεπούρη Μυρσίνη



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: --



ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κιτσιούλη Σμαράγδα



Μακεδόνες - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αγγελίδου Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΑΕ Μαρτίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καρμίρη Ελισάβετ



Μαραθών Υποδομή 1926 - Αγγελοι Φοίνικα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημητρίου Μαρία



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γούγουλη Χριστίνα



Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.30 - 13.30:



14.00 – 16.30: