8245ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ. - Άρης Θεσσαλονίκης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ27-2-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 09.00

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - Δόξα Τριλόφου------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.30

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ Ι.
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστέρια
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Εθνικός Πυλαίας - AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΠΕΡΓΕΛΗΣ Π.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 26-2-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 19.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 26-2-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 19.30
Γιατρός:

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 19.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
Μακεδόνες - Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Φιλύρου - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2) - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αθλητική Εκπαίδευση ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Άγιος Νικόλαος ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 20.00

Μπέμπηδες 2000 - Ατρόμητος Τριαδίου------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 29-2-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ- ώρα: 17.30
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.

Αναγέννηση Επανομής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Αστέρια
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
Μακεδονικός - ΑΣ Νεάπολης ----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ελευθεριακός - Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 14.00

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 27-2-2024
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
ΑΕ Ρετζικίου - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΟ Θράκης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.45
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.

ΑΕ Νέων Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΣίνδουΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΛΚΙΔΗΣ Χ.

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νίκη Ευκαρπίας ----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(13η αγωνιστική)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00


Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.
Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30

Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (1) - ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ Α.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αναγέννηση Επανομής - Ακαδημίες Μίκρας------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45


Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 13.45
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2) - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΙΑΠΗΣ Α.
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΑΣΤΕΡΙΑ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 09.00

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1)
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ Ι.


ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (2) ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΟΥ Π.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.

Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00
Γιατρός:ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Εθνικός Σοχού - ΠΑΟ Διοικητηρίου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΣ Νεάπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ντίνος Κούης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Μακεδόνες - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Ελευθεριακός - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΕΩΝΗΣ Χ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΛΕΩΝΗΣ Χ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Εθνικός Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Μακεδών Ευόσμου

Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων -----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 17.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

Αστέρας Αμπελοκήπων - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΕΩΝΗΣ Χ.

Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.

Ιωνικός - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ -----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(13η αγωνιστική)
------------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΓΣ Ηλιούπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΠΑΟΚ - Άρης Θεσσαλονίκης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 18.00
Γιατρός: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

Μπέμπηδες 2000 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.45




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.00

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Σ.
Άγιος Νικόλαος - Αστέρια
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.15

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.15

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.45

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020(1) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
Εθνικός Πυλαίας - ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΟΥ Π.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ)- ώρα: 11.45
Γιατρός: ΧΑΛΚΙΔΗΣ Χ.

Καμπανιακός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(2)------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστικήΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 12.30

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΕ Φιλύρου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ACADEMICASPORTCENTER - ώρα: 10.00

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.
Ντίνος Κούης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΠΑΟ Κουφαλίων------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.15

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Άγιος Νικόλαος ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΚΑΡΜΙΡΗ Ε.
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Εθνικός Πυλαίας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Διοικητηρίου

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Ντίνος Κούης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.
Μπέμπηδες Ιωνίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός:ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.



Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Εθνικός Σοχού - ΈσπεροςΤερψιθέας------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν.

ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας

Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.45
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΛΥΚΟΙ Δ.Π.ΜΕΛΑ ΦΟΙΝ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ Ι.

ΡΕΠΟ: Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)

K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(11η αγωνιστική)
-------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER - ώρα: 15.00

ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ