6230ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)



Θερμαϊκός Θέρμης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(3η αγωνιστική)

--------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος



ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Ελευθεριακός - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:--



Α1 - PLAYOUT(3η αγωνιστική)

--------------------------

Μαραθώνας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Καμπανιακός Ερασ. - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Χαλκίδης Χρήστος



ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Λεώνης Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



ΑΕ Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-3 α.α.



Δόξα Αδένδρου - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΠΑΟ Κουφαλίων - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Αξιός Ανατολικού - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τασάκου Αναστασία



ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μελιτέας - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαστεργίου Στεργιανή



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Πορφυριάδης Βαϊος



Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:--



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεπούρη Μυρσίνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας 0-3 α.α.



ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β - ΑΜΣ Νικόπολη Β

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - Φοίνικας Τούμπας Β

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Μακεδονία Ευκαρπίας - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κιτσιούλη Σμαράγδα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γραμματάς, Παναγιωτίδης, Τσικρικώνης, Γεωργίου















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βαρβάρας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)



Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Λέοντες

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(3η αγωνιστική)

--------------------------

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α1 - PLAYOUT(3η αγωνιστική)

--------------------------

Ιάσων Αυγής - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Σταμάτης Βαγγέλης



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

















Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Πολυχρονιαδης Αθανασιος



Εθνικός Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Δόξα Αγ.Παύλου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Αφουξενίδου Παρθένα



Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Αστέρας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος



ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδήμος Δήμος



ΑΠΣ Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιμβρόσης Ευάγγελος



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:--



Προοδευτική - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηδήμου Αθανασία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΜΠΑ.Μ. - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Αριστοτέλης - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εσπερος Τερψιθέας - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπέλτσος Εμμανουήλ



Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Εθνικός Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακρίτες Συκεών β ομάδα - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



΄Ηφαιστος Θέρμης - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πορφυριάδης Βαϊος



Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος



Μακεδόνες - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καρμίρη Ελισάβετ



Αγγελοι Φοίνικα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος



Αστέρια - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ταχόπουλος Ιωάννης



Εθνικός Προφήτη - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ταχόπουλος Ιωάννης







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.30 - 13.30: Χαλκίδης, Λεώνης, Ιμβρόσης, Περγέλης



14.00 – 16.30: Λάτσιος, Ντουβαρτζής, Δεληγιώργη, Χαραλαμπίδης