8617ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 2ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ. -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

Άρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER- ώρα: 15.00

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
----------------------------
AΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης-------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Εθνικός Πυλαίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.
ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αστέρια ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 29-2-2024
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΟΥΒΑΡΤΖΗΣ Γ.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας- ώρα: 11.45
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.


Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 17.00
Γιατρός:

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΠΑΟΚ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 5-3-2024
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ4-3-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 17.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2008) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - Μακεδόνες
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΕ Φιλύρου-------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΡΙΑΣ - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΓΣ Ηλιούπολης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Οδυσσέας Κορδελιού - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: FOULTRAININGCENTER - ώρα: 09.30
Γιατρός:ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00

Άγιος Νικόλαος - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

Ατρόμητος Τριαδίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 12.00
Γιατρός:ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Επανομής

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

Αστέρια - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTCENTER- ώρα: 16.30


Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Ι.
ΧΑΝΘ - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 29-2-2023
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.


ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ηρακλής Θερμαϊκού - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟ Κουφαλίων------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.45
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ5-3-2024
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Πρωταθλητές Πεύκων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 12.00
Γιατρός:ΠΑΥΛΙΔΗΣ Β.
ΑΟ Θράκης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ACADEMICASPORTSCENTER - ώρα: 12.00


Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (1)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Αναγέννηση Επανομής ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 9.00

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - Ακαδημίες Μίκρας-------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ. (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Γιατρός:ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.45

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ Σ.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (1) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORT CENTER - ώρα: 10.30

Ακρίτες Συκεών - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 18.30
Γιατρός: ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Ι.




ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) ------ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ντίνος Κούης - Μακεδόνες
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.15

Πρωταθλητές Πεύκων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Μακεδών Ευόσμου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ - ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού



Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.


Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μπέμπηδες Ιωνίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(14η αγωνιστική)
------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Μπέμπηδες 2000 -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 6-3-2024
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΜΕΝΤΕΚΑΣ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρια
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: Άγιος Νικόλαος

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ -------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΡΕΠΟ: Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020(1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΑΕ Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ - Εθνικός Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-3-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 20.45
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Απόλλων Καλαμαριάς - ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ Σ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1)
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.45

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Ι.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

ΡΕΠΟ: Πρωταθλητές Πεύκων



Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Καμπανιακός------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗΣ Β.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΕΛΤΣΟΣ Ε.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.45
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Φιλύρου------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.


ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER- ώρα: 09.30

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 14.15
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.15
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 12.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 16.45
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Άγιος Νικόλαος - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 18.00

ΡΕΠΟ:Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αναγέννηση Χαλκηδόνας ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ------- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Εθνικός Σοχού-------ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΈσπεροςΤερψιθέας - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2024
Γήπεδο: ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Α.

ΡΕΠΟ: ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ



Κ13 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΜΠΑΝΙΑ Μ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 15.15
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
ΡΕΠΟ: ΛΥΚΟΙ Δ.Π.ΜΕΛΑ ΦΟΙΝ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)
K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(12η αγωνιστική)
-------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: LOVEFOOTBALL - ώρα: 14.00

ΠΑΟΚ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: LOVEFOOTBALL- ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ