8330ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.03.2024

Α1 - PLAYOFF(4η αγωνιστική)

--------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Α1 - PLAYOUT(4η αγωνιστική)

--------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝ. - Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος



Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ηλιάδης Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:



Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Γεράκη Αναστασία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Ορφέας Σουρωτής - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Ομόνοια Σταυρούπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 α.α.



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Μπαλιοζογλου Γεωργιος



Φίλιππος Ελεούσας - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Προοδευτική

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Μελιτέας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Αφουξενίδου Παρθένα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδημητρίου Μαρία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α.α.



Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - Ακρίτες Συκεών β ομάδα

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζαμουρίδης Παναγιώτης



ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΕ Ευόσμου Β

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδοπούλου Στέλλα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηδήμου Αθανασία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κιτσιούλη Σμαράγδα



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΑΣ Προφήτη

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δημόπουλος, Παναγιωτίδης

































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.03.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγωνιστική)



Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Αβάτου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)



Μέντεκας Καλαμαριάς – Βέροια Λέϊντις ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΠΣ Νεφέλες

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(4η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΟ Καρδίας - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:



ΑΕ Ευόσμου - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Δόξα Ασσήρου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ





Α1 - PLAYOUT(4η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωνικός

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Ιάσων Αυγής - Μαραθώνας

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Θρίαμβος Παρθενίου - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



Εθνικός Μετεώρων - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης



ΑΜΣ Νικόπολη - Καμπανιακός Ερασ.

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Ενωση Συκεών - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Εθνικός Σοχού - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



ΑΕ Φιλύρου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



Μέντεκας Καλαμαριάς - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πανόραμα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Παπαδοπούλου Στέλλα



Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαγνησιακός - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Σταμάτης Βαγγέλης



ΠΑΟ Κουφαλίων - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Αστέρας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



ΠΑΟΚ Σταυρού - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζαμουρίδης Παναγιώτης



Φοίνικας Τούμπας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πορφυριάδης Βαϊος



Κυψέλη Νεάπολης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:--



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κιτσιούλη Σμαράγδα



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εσπερος Τερψιθέας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπαλιοζογλου Γεωργιος



Μακεδών Ευόσμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας Β - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος



ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - Μακεδόνες

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος













Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αστέρια

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Αγγελοι Φοίνικα

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αφουξενίδου Παρθένα



Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λεώνης Χρήστος



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πολυχρονιαδης Αθανασιος



Δόξα Γερακαρούς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.00 – 12.00:Μπαλιόζογλου, Ζαμουρίδης

15.00 – 17.00: Σταμάτης, Τσικρικώνης