5388ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.03.2024

Α1 - PLAYOFF(8η αγωνιστική)

--------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Α1 - PLAYOUT(8η αγωνιστική)

--------------------------

Μαραθώνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης



Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ιωνικός - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Φοίνικας Πολίχνης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



Καμπανιακός Ερασ. - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Καζαντζόγλου Εμμανουήλ





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Αδένδρου 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας



Ιωάννης Παπάφης - Μελιτέας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΜΠΑ.Μ. - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Σαλτσίδης Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδήμος Δήμος



ΑΟ Μεσήμβριας - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Εσπερος Τερψιθέας - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΜΣ Νικόπολη Β

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδοπουλου Στελλα



Μακεδονία Ευκαρπίας - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Καρμίρη Ελισάβετ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρια - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ταχόπουλος Ιωάννης





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:





















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31.03.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική)



Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Πετεινού

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00



Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)



Αρης Θεσσαλονίκης – Ροδόπη ‘97

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00



Αίαντας Πυλαίας - ΑΟ Λέοντες

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00



Α1 - PLAYOFF(8η αγωνιστική)

--------------------------

Ακρίτες Συκεών - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Παύλος Μελάς - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης



Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Γιατρός:Γεράκη Αναστασία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Λαγυνών - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Μπέλτσος Εμμανουήλ



Δόξα Περιβολακίου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Βικτωράτος Νεκτάριος



Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Ενωση Συκεών - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(24η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Κισσός Χορτιάτη - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Δόξα Τριλόφου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία



Νίκη Μεσημερίου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Παπαδημητρίου Μαρία



ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σταυρούπολης - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή



Μαγνησιακός - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - Γιατρός:Λεώνης Χρήστος



Αστραπή Δενδροποτάμου - ΠΑΟ Κουφαλίων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



Δάφνη Ακροποτάμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κιτσιούλη Σμαράγδα



Κεραυνός Αγίου Παύλου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπέλτσος Εμμανουήλ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδοπουλου Στελλα



Φοίνικας Τούμπας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αφουξενίδου Παρθένα



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Μονοπηγάδου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Πολυχρονιαδης Αθανασιος



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αφουξενίδου Παρθένα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σταμάτης Βαγγέλης



Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α.α.



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - Φοίνικας Τούμπας Β

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μητσικουδης Αναστασιος



Ακρίτες Συκεών β ομάδα - ΑΕ Ευόσμου Β

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αγγελίδου Ειρήνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



΄Ηφαιστος Θέρμης - Μακεδόνες

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Αγγελίδου Ειρήνη



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζαμουρίδης Παναγιώτης



Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καρμίρη Ελισάβετ



Αγγελοι Φοίνικα - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Γούγουλη Χριστίνα



Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΑΣ Προφήτη - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: