5407ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2007 και νεότεροι)

Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΠΑΟΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ.ΘΕΣ. ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-4-2024
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ- ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΕΡΓΕΛΗΣ Κ.

Αστέρια - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (1)
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 12.45
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2024
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 18.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 9-12 & 13-16 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ 13-4-2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2007 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Ακρίτες Συκεών - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.
Δόξα Τριλόφου - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 13.45
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΗ Α.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΡΗΣ 2008 -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΣ Νεάπολης ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ (2)
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Καμπανιακός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ Α.
Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Αθλητική Εκπαίδευση


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2008 και νεότεροι)

Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ACADEMΙCASPORTCENTER - ώρα: 13.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 09.30

Μπέμπηδες 2000 - Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.45

Νίκη Ευκαρπίας - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 9-4-2024
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 9-12 & 13-16 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ 13-4-2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2008 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Άγιος Νικόλαος ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρια ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ:Άρης Θεσσαλονίκης

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου-----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ Ι.

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ Χ.
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ Σ.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ Θράκης - ΑΜΣ Νικόπολη ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Καμπανιακός - ΑΕ Νέων Σίνδου-----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Δ.

ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου



Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.
Μακεδονικός Λητής - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ FINALFOURΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 13-4-2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2009 και νεότεροι)

Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 3-4-2024
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.45
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΘΛΗ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΧΟΡΤΟ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 9-12 & 13-16 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ 13-4-2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2009 και νεότεροι)Β΄ΦΑΣΗ

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTSCENTER - ώρα: 09.00

ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (1) - ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ Χ.

Ακαδημίες Μίκρας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΣΚΙΟΥΡΟΙ (2) - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης-----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ SPORTS CENTER - ώρα: 09.00

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας-----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 13.00

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Αστέρας Πυλαίας Θεσ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΣ Ποδοσφαίρου Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ Σ.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Διοικητηρίου

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ACADEMICASPORTSCENTER - ώρα: 11.00

Πρωταθλητές Πεύκων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.45
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Μακεδόνες
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών


Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.


ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΟ Ξηροκρήνης----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

Κ15 7ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΗΣ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ15 8ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 10.00
Γιατρός:ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.

ΡΕΠΟ: Οδυσσέας Κορδελιού

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ FINALFOURΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 13-4-2024

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2010 και νεότεροι)

Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 13.00
Γιατρός:ΣΤΑΜΑΤΗΣ Β.
ΑΕ Φιλύρου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Εθνικός Πυλαίας - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14(2010 και νεότεροι) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 9-12 & 13-16 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ 13-4-2024


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2010 και νεότεροι)Β΄ΦΑΣΗ

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2020 (1)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.30

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ Χ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.45

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αστέρια - ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣSPORTSCENTER - ώρα: 10.30

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Α.

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Δ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Καμπανιακός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ Α.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Αίας Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε.

ΑΣ Ουράνιοι - Αίολος Ευόσμου 2014 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2024
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2011 και νεότεροι)

Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ (1) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΦΙΛΥΡΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-4-2024
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.45
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Άγιος Νικόλαος ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 4-4-2024
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.45
Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2011 και νεότεροι) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 9-12 & 13-16 ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ 13-4-2024


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 11Χ11 (2011 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

ΡΕΠΟ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΟΤ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Π.
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ (Β ΦΑΣΗ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - Εθνικός Σοχού----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΛΥΚΟΙ Δ.Π. ΜΕΛΑ/ΦΟΙΝ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΈσπεροςΤερψιθέας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας Άλκης Καμπανός - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες Ιωνίας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (9Χ9) ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2010 και νεότερες)

K13 9x9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
-------------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00