Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων
της Κυριακής 05.11.2017
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση:
Α. Ο αγώνας του 3ου ομίλου της Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας Ερμής Μηχανιώνας – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος θα διεξαχθεί την Κυριακή 05.11.2017 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Αγίας Τριάδας, αντί στο γήπεδο Μηχανιώνας – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04.11.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Ιωνικός - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί
Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μελιτέας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος
ΑΣ Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Aldubali Abdalmuez
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Πέρα - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος
Θρίαμβος Ταγαράδων - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ
Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα
Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Ρακόπουλος, Τουμπουλίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γκαβανόζης, Καρύδα, Λιάβα, Μπάνης, Ουρσώφ.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05.11.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Καμπανιακός - ΑO Καρδίας
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 12.00
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Βασίλισσα Θράκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΓΣ Ηλιούπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα
Αχιλλέας Τριανδρίας - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Μακεδονικός Γέφυρας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Καλτζίδης Θεοτόκης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Δόξα Αγ.Παύλου - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Aldubali Abdalmuez
ΑΣ Νεάπολης - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Νίκη Ευκαρπίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
Εθνικός Πυλαίας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος
Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Φαλήρου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Νίκη Νεοχωρούδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος
Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Δόξα Ελπίδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Προοδευτική - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δανιηλίδης Ιάκωβος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Κανονιέρηδες - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος
Αίολος - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα
ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόλα Σοφία
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
Ερμής Μηχανιώνας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Κανάρης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
- Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Καμπαρμάκης, Κουρκουνάσιος, Μπούρος, Σκουφός, Τσαουσίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 11.30: Γκόγκος, Ζησόπουλος, Χοβαρδάς, Χορόζογλου.
13.00 – 15.00: Γιάκος, Ξυλάς, Παρασκευόπουλος, Σαριδάκης, Χαρατσίδης.