X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.09.2018, 16.45, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 4-3
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 1-4
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.02.2019, 15.45, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
29.05.2019, 18.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-5
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17.04.2019, 17.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.02.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 4-5
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΣΙΔΕΡΗ ΡΟΔΟΠΗ
11.11.2018, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.10.2018, 15.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24.10.2018, 15.30, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05.12.2018, 14.30, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.02.2019, 15.00, γήπ: ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.03.2019, 15.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
25.05.2019, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK