X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14.10.2018, 12.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
16.12.2018, 11.00, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 0-7
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07.04.2019, 11.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21.04.2019, 11.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 6-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
05.05.2019, 12.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 4-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
30.09.2018, 11.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.02.2019, 13.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
02.12.2018, 11.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.10.2018, 13.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 4-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.11.2018, 11.30, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ-ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK