X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 7-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 8-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 8-0
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
18.11.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
03.02.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17.04.2019, 17.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 0-5
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΗΣΙΔΕΡΗ ΡΟΔΟΠΗ
14.10.2018, 13.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 0-4
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ: 5-0
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.02.2019, 15.45, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΠΕΡΑ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02.03.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΟΛΟΣ: 3-3
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07.04.2019, 13.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 7-0
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.02.2019, 09.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 1-6
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 8-1
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11.11.2018, 10.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 2-1
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.12.2018, 13.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 2-1
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 3-3
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10.02.2019, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03.03.2019, 12.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21.11.2018, 14.30, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
14.11.2018, 14.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12.12.2018, 14.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK