X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26.09.2018, 16.45, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 4-3
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ: 1-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-4
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
21.04.2019, 12.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24.04.2019, 17.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 7-0
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05.05.2019, 18.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.09.2018, 11.30, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.12.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 5-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
15.05.2019, 17.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 2-5
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF

ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30.01.2019, 15.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ: 0-0
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
23.12.2018, 12.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.04.2019, 17.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02.12.2018, 13.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 5-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14.10.2018, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
30.09.2018, 11.30, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-6
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-8
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14.04.2019, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.05.2019, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.02.2019, 15.00, γήπ: ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK