X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
19.05.2019, 17.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12.05.2019, 17.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
05.05.2019, 11.30, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14.10.2018, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
11.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 2-5
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
02.12.2018, 12.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14.04.2019, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 1-5
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21.04.2019, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
03.02.2019, 10.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
05.05.2019, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
09.12.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
07.04.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
23.12.2018, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 3-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25.11.2018, 11.00, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 3-1
Διαιτησία: ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 1-4
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
10.02.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΕΡΑ: 3-1
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21.10.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
19.01.2019, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 5-2
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 1-4
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 6-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 1-5
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 4-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21.11.2018, 14.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK