X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 6-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 4-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23.09.2018, 11.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 4-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 0-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11.11.2018, 11.15, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02.12.2018, 11.30, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 4-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 3-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 6-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25.11.2018, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 4-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.12.2018, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23.01.2019, 15.15, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
13.02.2019, 15.45, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
03.02.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.03.2019, 12.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΕΡΑ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
18.11.2018, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.12.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 2-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
07.04.2019, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
09.12.2018, 11.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 3-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
06.02.2019, 15.45, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
14.04.2019, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-5
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24.10.2018, 15.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17.10.2018, 15.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ: 6-4
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.11.2018, 14.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14.11.2018, 14.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05.12.2018, 14.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12.12.2018, 14.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK