X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
02.10.2019, 16.45, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06.10.2019, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03.11.2019, 12.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08.12.2019, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22.09.2019, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13.10.2019, 16.30, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
10.11.2019, 11.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28.09.2019, 17.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10.11.2019, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 3-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26.01.2020, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-8
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
02.11.2019, 15.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03.11.2019, 15.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15.12.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29.09.2019, 14.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-6
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.02.2020, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20.10.2019, 16.30, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20.10.2019, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01.12.2019, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21.09.2019, 17.00, γήπ: ΛΑΚΚΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22.12.2019, 09.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16.02.2020, 13.15, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13.10.2019, 11.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 1-3
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19.10.2019, 16.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
02.02.2020, 13.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24.11.2019, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 5-2
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: 3-2
Διαιτησία: ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08.02.2020, 15.45, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12.10.2019, 16.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: 2-2
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15.12.2019, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015-ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 3-3
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01.02.2020, 15.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
14.09.2019, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 4-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
15.09.2019, 10.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK