X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.11.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29.09.2019, 14.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 8-1
Διαιτησία: ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
20.10.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 6-0
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.09.2019, 17.00, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23.02.2020, 12.00, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 2-2
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12.01.2020, 13.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΕΡΑ: 3-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01.03.2020, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.11.2019, 15.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-4
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΖΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26.01.2020, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-4
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
03.11.2019, 09.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: 4-2
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.10.2019, 14.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
03.11.2019, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 2-4
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 8-1
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΝΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16.02.2020, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-4
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.12.2019, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 1-1
Διαιτησία: ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-4
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 4-3
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.02.2020, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 5-4
Διαιτησία: ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.09.2019, 10.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK