X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.02.2020, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΕΡΑ: 2-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 1-2
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΕΡΑ: 3-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01.03.2020, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 6-1
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
19.01.2020, 13.15, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: 2-3
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26.01.2020, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.02.2020, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-7
Διαιτησία: ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.11.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 6-3
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
08.12.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-4
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 5-0
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 2-3
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.02.2020, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK