X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.02.2020, 15.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.09.2019, 17.00, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 8-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 4-0
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
03.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 6-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20.10.2019, 14.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 11-1
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2019, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26.01.2020, 15.30, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK