X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
10.11.2019, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
22.12.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
26.01.2020, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 1-5
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-5
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
02.02.2020, 13.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
22.09.2019, 14.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 4-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
13.10.2019, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
02.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-4
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
03.11.2019, 09.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-3
Διαιτησία: - ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
24.11.2019, 09.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 8-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
20.10.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
03.11.2019, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-4
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
01.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 2-0
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: 3-4
Διαιτησία: ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.02.2020, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
01.12.2019, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 0-5
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
12.01.2020, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 1-1
Διαιτησία: ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 4-0
Διαιτησία: ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
08.02.2020, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23.02.2020, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
20.10.2019, 16.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 0-6
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
10.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
04.12.2019, 14.15, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK