X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
13.10.2019, 11.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
01.12.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 2-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
29.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12.01.2020, 11.15, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 3-3
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
06.10.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19.01.2020, 11.15, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.10.2019, 16.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ
24.11.2019, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
29.09.2019, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ
03.11.2019, 15.00, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-6
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
09.02.2020, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ: 3-2
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16.02.2020, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
02.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
20.10.2019, 11.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
11.01.2020, 17.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
08.02.2020, 15.30, γήπ: ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-5
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15.02.2020, 15.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 0-4
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
12.10.2019, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015-ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02.11.2019, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
01.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK