ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-2 Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 23.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 30.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 07.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 21.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 27.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 31.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 06.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 4-1 Διαιτησία: - - 19.05.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 1-0 Διαιτησία: - - 19.05.2024, 11.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: - - 19.05.2024, 16.30, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-7 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.02.2024, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-6 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-5 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - 28.02.2024, 14.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 6-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-12 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-9 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 16-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 5-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-1 Διαιτησία: - - 18.05.2024, 17.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 2-4 Διαιτησία: - - 19.05.2024, 16.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT |