X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 4-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ
12.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
13.10.2019, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: 0-3
Διαιτησία: - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ
24.11.2019, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: 1-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09.02.2020, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 3-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10.11.2019, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 5-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.02.2020, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 5-4
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK