X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24.11.2019, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08.12.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 0-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02.02.2020, 12.00, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 0-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01.03.2020, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
01.12.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
19.01.2020, 11.15, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.11.2019, 09.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 2-3
Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: 1-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 0-8
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12.01.2020, 13.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 0-6
Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26.01.2020, 10.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ-ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.02.2020, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 8-1
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΝΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16.02.2020, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΙΩΑΝΝΑ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 6-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
10.11.2019, 13.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ-ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
23.02.2020, 14.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK