ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: 0-7 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 3-1 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 5-2 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-4 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 2-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 4-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 4-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 0-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 3-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 2-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 0-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-5 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 5-3 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 4-2 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 3-1 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 2-5 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 3-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-2 Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 23.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 30.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 07.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 0-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 3-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 1-4 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 3-4 Διαιτησία: - - 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-4 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 2-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 2-3 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-5 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 2-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 4-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 0-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 2-3 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 31.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 06.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 6-0 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 5-1 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 4-7 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-1 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β: 4-3 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 5-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-6 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: 0-1 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 19.15, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-7 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 0-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ: 0-5 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 5-4 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: 4-3 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 19.15, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΣΤΕΡΙΑ: 2-4 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 1-4 Διαιτησία: - - 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: 0-6 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: 5-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-6 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 12.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 1-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 2-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 4-2 Διαιτησία: - - 14.04.2024, 12.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-7 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.02.2024, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-6 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-5 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - 28.02.2024, 14.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 6-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-12 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-9 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 16-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 5-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |