ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 5-1 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 1-5 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 07.01.2024, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 0-2 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-2 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 17.12.2023, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 0-0 Διαιτησία: ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10.12.2023, 12.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 1-1 Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 19.11.2023, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-7 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 26.11.2023, 15.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 3-1 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.12.2023, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14.01.2024, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 2-1 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 6-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03.03.2024, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 6-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-6 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΜΠΑ.Μ.: 1-3 Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 7-1 Διαιτησία: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 24.03.2024, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 7-1 Διαιτησία: ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 03.12.2023, 10.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 4-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 27.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 04.02.2024, 12.45, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 2-4 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 25.02.2024, 10.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β: 2-6 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 05.11.2023, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 1-6 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 05.11.2023, 15.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 2-2 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.11.2023, 17.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β: 0-2 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.11.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.12.2023, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β: 4-1 Διαιτησία: ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10.12.2023, 10.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 2-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 3-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14.01.2024, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 3-2 Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 28.01.2024, 11.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 2-3 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΠΡΙΦΤΗ ΜΑΡΙΟ 04.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 3-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 26.11.2023, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 1-2 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ: 6-0 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25.02.2024, 13.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 0-3 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10.03.2024, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 3-0 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12.11.2023, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 6-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11.02.2024, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 2-0 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΤΖΩΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 1-5 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 0-1 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 0-6 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |