ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 24.09.2023, 11.00, γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 5-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 3-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 3-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: 0-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 31.03.2024, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 05.11.2023, 13.15, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 4-1 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10.12.2023, 11.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 28.01.2024, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.03.2024, 14.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ: 3-1 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 12.11.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-4 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 0-2 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 2-3 Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 1-4 Διαιτησία: ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22.10.2023, 11.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 0-3 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-5 Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 07.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 29.10.2023, 10.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 6-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 03.12.2023, 15.15, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 6-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 5-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-6 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 6-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14.01.2024, 11.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-5 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-3 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 11-0 Διαιτησία: ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 1-3 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 6-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 2-1 Διαιτησία: ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 05.11.2023, 10.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-2 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 1-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 03.12.2023, 12.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-0 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 03.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ: 1-4 Διαιτησία: ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 04.02.2024, 12.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 11.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 0-4 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 5-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 26.11.2023, 15.15, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 3-0 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 28.01.2024, 15.30, γήπ: ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 09.09.2023, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ |