ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-4 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 1-5 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 04.02.2024, 17.45, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-7 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 26.11.2023, 15.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.03.2024, 10.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 3-4 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 27.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-2 Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 5-2 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 03.12.2023, 13.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-2 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 6-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 07.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 3-1 Διαιτησία: ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-6 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 3-2 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 10.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 4-7 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-4 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18.11.2023, 17.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 2-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: 2-1 Διαιτησία: ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-6 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 0-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 12.11.2023, 13.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 3-1 Διαιτησία: ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 26.11.2023, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 4-3 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 2-1 Διαιτησία: ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 25.02.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-7 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14.04.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΙΑ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 7-1 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΖΩΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 29.10.2023, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 1-1 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-0 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 19.11.2023, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: 1-5 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ. 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 1-1 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 09.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 17.09.2023, 16.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 24.09.2023, 16.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: 0-2 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 04.10.2023, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |