ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 1-3 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 10.09.2023, 17.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: 3-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 3-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 3-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
Π.ΜΕΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24.09.2023, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03.12.2023, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.03.2024, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 4-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 29.10.2023, 11.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 4-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 23.03.2024, 17.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 21.04.2024, 11.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 05.11.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12.11.2023, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 4-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11.02.2024, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-4 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 24.03.2024, 11.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28.10.2023, 16.15, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: 0-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 2-3 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-4 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-4 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ. 21.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 18.02.2024, 12.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18.11.2023, 15.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 5-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.03.2024, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 3-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 8-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΠΑ.Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 5-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 3-1 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΕΡΑΣ.): 2-4 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 17.09.2023, 16.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |