ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 14.10.2023, 16.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03.12.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 4-0 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 2-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ: 3-1 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10.03.2024, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 11-2 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20.03.2024, 16.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 3-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 3-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 0-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 7-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 05.11.2023, 10.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 3-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 21.04.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 0-5 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 22.10.2023, 09.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 6-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 29.10.2023, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 2-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 22.10.2023, 13.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 03.03.2024, 11.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β: 2-0 Διαιτησία: ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 05.11.2023, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 1-5 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 09.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ: 1-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΖΙΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03.12.2023, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 25.02.2024, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 4-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 31.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 1-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 0-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26.11.2023, 11.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 3-7 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 5-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 26.11.2023, 15.15, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 3-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.12.2023, 11.30, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 14.01.2024, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 4-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28.01.2024, 15.30, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11.02.2024, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 18.02.2024, 11.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 5-1 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 0-2 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.09.2023, 11.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΛΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 24.09.2023, 16.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 2-4 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 04.10.2023, 16.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 1-4 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08.11.2023, 14.30, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15.11.2023, 14.30, γήπ: ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |