ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΝΙΚΟΣ-Π.ΜΕΛΑΣ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 27.01.2024, 15.30, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Π.ΜΕΛΑΣ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 2-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 3-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 4-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 09.09.2023, 17.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29.10.2023, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 0-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18.11.2023, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.12.2023, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 16.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 4-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 2-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 4-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24.09.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 2-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05.11.2023, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 28.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 4-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31.03.2024, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21.04.2024, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18.02.2024, 17.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 01.10.2023, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 26.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 03.04.2024, 18.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: 3-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ: 0-4 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 14.01.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 0-5 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 22.10.2023, 09.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΜΠΑ.Μ.: 2-4 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β: 5-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 19.11.2023, 10.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 10.03.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ: 0-5 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.04.2024, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 3-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17.12.2023, 11.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ (ΕΡΑΣ.)-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10.09.2023, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 1-4 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 17.09.2023, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |