ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14.10.2023, 16.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 4-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΊΟΥ ΒΑΣΊΛΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Π.ΜΕΛΑΣ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 0-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27.01.2024, 15.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.09.2023, 17.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 0-0 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 2-3 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 3-3 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |