ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28.10.2023, 16.15, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 07.01.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 31.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 04.02.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: 0-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14.10.2023, 16.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 5-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19.11.2023, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 0-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18.10.2023, 16.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 0-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22.10.2023, 11.30, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 6-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 12.11.2023, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 3-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 06.01.2024, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: 0-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13.03.2024, 18.00, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 0-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10.04.2024, 17.45, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-4 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 29.10.2023, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 05.11.2023, 15.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 03.12.2023, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 3-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10.03.2024, 11.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25.10.2023, 16.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 07.02.2024, 16.00, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 11.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21.10.2023, 16.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14.01.2024, 11.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25.02.2024, 12.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.11.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 07.04.2024, 11.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 1-5 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 2-5 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10.09.2023, 17.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10.09.2023, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 09.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 08.11.2023, 14.30, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: 3-6 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15.11.2023, 14.30, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |