ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 0-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 1-1 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 20.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 1-0 Διαιτησία: ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ: 3-0 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 5-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 14.10.2023, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 0-2 Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 22.10.2023, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 4-1 Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: 1-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3-5 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 10.04.2024, 17.45, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 4-1 Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18.10.2023, 16.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14.01.2024, 11.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-7 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 21.04.2024, 11.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 12.05.2024, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 24.09.2023, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-1 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-2 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 16.12.2023, 15.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 3-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 07.01.2024, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 0-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.03.2024, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΒΡΥΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 12.11.2023, 11.30, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 2-5 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 1-1 Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18.02.2024, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 5-0 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 18.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 3-0 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 0-3 Διαιτησία: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 04.02.2024, 12.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 3-4 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 05.11.2023, 11.30, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-1 Διαιτησία: ΒΡΥΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΜΠΑ.Μ.: 0-3 Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01.10.2023, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 6-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 29.10.2023, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22.11.2023, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΠΑ.Μ.-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΒΡΥΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΠΑ.Μ.-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 4-1 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-2 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 8-0 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 4-1 Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 03.12.2023, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 1-6 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 05.11.2023, 15.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 3-2 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ-ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ: 6-0 Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΑΖΙΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28.10.2023, 16.15, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 3-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΕΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 4-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 28.01.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 5-0 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 0-2 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 07.04.2024, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 4-0 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 1-2 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-3 Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΑΡΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31.03.2024, 11.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 0-3 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 19.11.2023, 11.00, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10.12.2023, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ: 3-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17.12.2023, 11.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 0-5 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 10.09.2023, 17.00, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 09.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΑΣΤΕΡΙΑ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 17.09.2023, 16.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 4-3 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 11.10.2023, 16.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 4-5 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 04.10.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360: 1-2 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 13.12.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |