ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 03.12.2023, 11.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-2 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01.10.2023, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 9-1 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-3 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 27.01.2024, 15.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 3-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22.10.2023, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05.11.2023, 13.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 19.11.2023, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 26.11.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 5-1 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10.12.2023, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10.12.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 0-4 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14.01.2024, 12.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 12.11.2023, 11.00, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 5-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 07.01.2024, 11.00, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 3-2 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 24.03.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 07.04.2024, 11.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-6 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ. 03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 5-0 Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 4-3 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ. 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 4-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β: 6-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 13.01.2024, 17.45, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β: 1-2 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 24.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-6 Διαιτησία: ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 1-9 Διαιτησία: ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 3-1 Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22.10.2023, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ: 0-4 Διαιτησία: ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05.11.2023, 10.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-4 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ: 1-9 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 26.11.2023, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10.12.2023, 10.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 4-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 2-5 Διαιτησία: ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 1-1 Διαιτησία: ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 25.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 1-4 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΚΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ - ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10.03.2024, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ: 0-3 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.04.2024, 14.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΖΙΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ: 9-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 28.01.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ: 0-5 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΡΙΦΤΗ ΜΑΡΙΟ 04.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ - ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: 4-1 Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 0-6 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ - ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 4-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 09.09.2023, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΑΣΤΕΡΙΑ: 1-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.09.2023, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 17.09.2023, 16.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 24.09.2023, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ |