ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-1 Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 29.10.2023, 15.00, γήπ: ΚΥΜΙΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-Π.ΜΕΛΑΣ: 3-0 Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 26.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-3 Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 07.01.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 31.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18.02.2024, 15.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 2-0 Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: 2-2 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ: 0-0 Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05.11.2023, 15.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: 0-3 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: 0-2 Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 03.12.2023, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 0-2 Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1 Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 18.10.2023, 16.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-5 Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 4-3 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 2-1 Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 12.11.2023, 11.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 28.01.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 5-3 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20.04.2024, 17.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 03.12.2023, 15.00, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-1 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.01.2024, 11.30, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-2 Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 0-0 Διαιτησία: ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0 Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 3-1 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 0-2 Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 04.10.2023, 16.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |